O Evereth News

Evereth News to rzetelne źródło wiedzy o najnowszych doniesieniach ze świata medycyny. Portal tworzony jest we współpracy z ekspertami różnych specjalności przez dziennikarzy wydawnictwa naukowego Evereth Publishing Sp. z o.o. Treści w serwisie skierowane są do wszystkich zainteresowanych tematyką medyczną: lekarzy, studentów medycyny, pielęgniarek, a także pacjentów.

Newsy ze świata medycyny

Piszemy o nowinkach z zakresu chirurgii, kardiologii, onkologii, mikrobiologii, medycyny estetycznej, pediatrii, dietetyki, chorób wewnętrznych i nie tylko. Przyglądamy się także newsom dotyczącym bezpośrednio zawodów pielęgniarki i lekarza.

Wideo i wypowiedzi ekspertów

Evereth News to także realizacje wideo – wywiady z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach w Polsce. Na co dzień mamy przyjemność współpracować z doskonałymi specjalistami, których opinie częstokroć pojawiają się na portalu Evereth News.

Medyczne wydarzenia, o których warto wiedzieć

Informacje o konferencjach, szkoleniach, sympozjach i wszelkich wydarzeniach, o których warto wiedzieć – o tym również przeczytają Państwo na EverethNews.pl. Wiemy, jak ważna jest edukacja w tak prężnie rozwijającej się dziedzinie jaką jest medycyna, dlatego śledzimy spotkania, na których warto być i piszemy o nich.

Wiedza z zakresu profilaktyki i metod leczenia

Na EverethNews.pl znajdą Państwo także wiedzę z zakresu profilaktyki i metod leczenia popartą publikacjami naukowymi i wypowiedziami ekspertów. Żaden z artykułów nie stanowi jednakże konsultacji medycznej i nie może jej zastępować. W razie wątpliwości w każdej sytuacji należy zgłosić się do specjalisty.

Chcesz, żebyśmy poruszyli temat, który Cię interesuje? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!